Deelnemers goody bag 2017-11-19T11:51:42+00:00

Wij waren overweldigd door de vele enthousiaste en indrukwekkende bijdrages voor onze goodybag. Nadat wij een oproepje deden voor goody bag items omdat wij 5 goody bags wilden verloten ter ere van het behalen van 1000 volgers op Facebook deden onderstaande ondernemers mee:

Wie Wat Waar
Bresaa Borstel met spiegel @bresaa
Superhelden Sticker met kaart @superheldenkinderkleding
Table 4 you Theelichtje met snoephartjes @table4yousfeervolletafels
Moderne Moeders Bijtketting @modernemoeders
Made by Reez Beeldje fotohouder @madebyreez
Hyrofiele doeken Speendoekje @Hyrofieledoeken
Mevrouw Schaap Potje met thee @mevrouwschaap
Ania Blom Armbandje @ladysfavorites
Sannie’s Sieradenhoekje Lipglosslolly  @SanniesSieradenhoekje
Studio 47 Armbandje met kaart @studio47.nl
Suede Design Cover groeiboekje @suededesign
Be Safe Alarmfluitje @besafezelfverdediging
Oljo Olie Flesjes olie @oljoolie
4Beauty&Care Zaklamp en crème @4beautyandcare
Woord words Houten sleutelhanger @woordwordsnl
Maxenninths Kaarten @Maxenninths
Passie Bloom Kaarten @PassieBloom
Bij Lotti Theelichtje met snoephartjes @BijLotti
Made by Bir Fotoketting @madebybir
3kleinedraakjes Hoera slinger @3kleinedraakjes
Happy Gifts Kattenmok @happygifts
Villa Knus Armbandje met badeendje @VillaKnus
Merkkleertjes Kaart met gelukspoppetje @merkkleertjes
Beezonder Notitieboekje @beezonder
Mooie haarknipjes Gehaakt haarknipje @mooiehaarknipjes
Mocador sjaals en tassen Sjaalspeld @mocadorsjaalsentassen
Lush & Luba Kleurpotloodjes @LushLuba
Heel veel feest Mini vlaggetjes @heelveelfeest
Cats only Kattenhotel Kattenspeeltje @catsonly
Mel’s Salon Lippenbalsem, pleisterdoosje @melssalon
Wils Tuinen Keykoord @wilstuinen
Lilian’s Hobby Knutselpakket @Lilianshobby
Katinka Jarabik Visagie Oogschaduw @katinkajarabik
DKwint Aloë vera monsters @dkwintpersonaldevelopment
Cheffi’s Pastries Worteltaartkruiden @CheffisPastries
Studio Stift Kaarten @StudioStift
Beflowerd Bruid geluksengeltje @Beflowerd
Kunst van Herinnering Zakdoekjes met kaart @kunstvanherinnering
Miss Frauque Ketting met gehaakte kersen @missfrauque
Fiddelaers Boekje met geluksengel @Fiddelaers
Sien & Co Mini pixel hobby setjes @knutselenmetsienenco
Angie Ray Vilten ketting youareso@xs4all.nl

Bonte Raaf gebruikt cookies. Accepteer de cookies om de website te kunnen gebruiken. Lees waarom en welke cookies we gebruiken in onze Privacyverklaring

De cookie-instellingen op deze website zijn ingesteld op 'toestaan cookies "om u de beste surfervaring mogelijk. Als u doorgaat met deze website te gebruiken zonder het wijzigen van uw cookie-instellingen of u klikt op "Accepteren" hieronder dan bent u akkoord met deze instellingen.

Sluiten